Sanatsal Eller
Eşsiz Projeler

YusTol Ajans olarak sizlere profesyonel olarak kreatif ajans hizmeti vermekteyiz. Misyonumuz; sektöre artılar sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalar yapmaktır. Vizyonumuz; kendi alanında uzman olan ekibimiz ile ile profesyonel hizmet sağlayarak mutlu müşteri havuzumuzu artırmaktır.

Yetkinliklerimiz

Teknoloji ile doğru orantılı olarak her zaman yeniliklere açık şekilde uzmanlaşmış, profesyonel eğitime sürekli olarak zaman ayıran ekibimiz için...

Analiz, Stratejik Planlama, Sonuç Odaklı Hizmet, Müşteri Odaklılığı, Ekip Çalışması ve İşbirliği, Profesyonel Destek

Proje Altyapılarımız

Wordpress 0 %

PHP 0 %

Photoshop 0 %

HTML5/CSS3 0 %

After Effect 0 %

Profesyonel Web tasarımı desteği, tecrübeli, bünyesinde uzun süredir bu işin içinde olan profesyonel çalışanlarını barındıran ve kurumsal bir firma tarafından verilebilir. Bu tür profesyonel firmalar, sundukları hizmetin sürekli takipçisi ve destekçisi olup, problemleri kısa vadede çözüme kavuşturabilirler.

Web sitesi sizi dış dünyada temsil eden yapıdır. Ciddiye alınması gereken bir konudur. Sadece görsellik olarak değil, güvenlik, devamlılık, teknik destek, içerik yönetimi, Google Optimizasyonları yapılmalı ve takip edilmelidir.
Web sitenizin kod yapısı ve görsel tasarımı profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.Yönetim Paneline sahip olmalı kullanıcılar içerik ve görseller üzerinde ekleme, çıkarma ve değiştirme işlemlerini yapabilmelidir.

Referanslarımızı inceleyin...

Google SEO

İngilizce Search Engine Optimization kavramının kısaltması, Türkçe olarak ise Arama Motoru Optimizasyonu Google SEO'dur.Sürekli olarak yenilenen Google Algoritması ile doğru orantılı olarak internet sitelerindeki içeriklerin ve anahtar kelimelerin en doğru şekilde yazılması Google SEO için çok önemlidir.

Site İçi

Site içi SEO işlemlerine örnek olarak “W3C Geçerlemesi, robots.txt, uygun başlığın kullanılması, görsellerdeki çözünürlük kalitesi, alan adı (domain) uygunluğu, özgün içerik, site hızı” gibi metodlar gösterilebilir.

Site Dışı

Backlink’ler dışında arama motorları; kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak internet dünyasındaki birçok sinyalden yararlanır ve algoritmalarını bu sinyaller ile dayandırır. Sosyal medyadaki etkinlik, marka bilinilirliği gibi birçok etken de arama motorlarının dikkat ettiği alanlardır. Dolayısıyla bu alanlardaki etkinliğe de önem verilmelidir.

Black Hat SEO

Çeşitli onaylanmayan yöntemlerle arama motorunun çalışmasını manipüle ederek bir sitenin ilgili veya hedef anahtar kelimede öne çıkmasını sağlamaya çalışma işlemidir. Yöntemlerden bazıları;

Anahtar Kelime Yığınları,
Çıkış Sayfaları,
Bilgisayar tarafından otomatik yazılan sayfalar,
İkiz Sayfalar,
Küçük makaleler,
Görünmez Yazılar

Olarak sıralanabilir. Black Hat SEO teknikleri, onaylanmayan yollar olduğu için; Alan adının tamamen veya kısmen indexlerden çıkarılması ile de sonuçlanabilmektedir.