LANDING PAGE

Özellikle bir kampanyanızı web üzerinden hızlı olarak duyurmak için reklam vererek ziyaretçileri sitenizde ya da siteniz dışında bir sayfaya yönlendirerek iniş yapmalarını sağlayan sayfalar Landing Page’lerdir. Sitenizin özetinin tek bir sayfada ziyaretçilerin rahatlıkla anlayabileceği sade bir şekilde tanıtımı için Landing Page’ler kullanılmaktadır. Landing Page’ler tek bir sayfa olacağından Google Index’e tek bir sayfa üzerinden kayıt olur.

Örneğin; Google’a “özel güne davet” yazıldığında çıkacak olan ilk sonuçta Özel Güne Davet sitesinin Landing Page sayfası çıkmaktadır.

MINI SITE

Yeni Türk Ticaret Kanunu’na göre her şirket bir internet sitesi yaptırmak zorunda. YusTol olarak işletmelerin bütçesini zorlamayacak şekilde

Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Referanslar
İletişim

başlıkları ile standart bir alt yapıda ve tema seçeneği olan mini internet siteleri yapmaktayız.

FULL SITE

Tamamen talebinize istinaden size özel ve eşsiz tasarımlar. Full Site kategorisinde internet siteleri; Google SEO alt yapısına göre tablet ve mobil uyumlu olarak hazırlanır. Menü, kategori, sayfa sınırı yoktur. Talebe göre statik ya da dinamik yapıya sahip olabilir. Kalıcı ve büyük projeler için uygundur.

OYUN SITESI

Oyun sunucuları için özel olarak hazırlanan ve tasarlanan, oyun sunucu ile entegre çalışan internet siteleri.

Örneğin; Hanedan Ulitma Online

E-TICARET SITELERI

Wordpress, Prestashop, Opencart alt yapıları ile modern e-ticaret siteleri.

FORUMLAR

SMF, phpBB, MyBB.

0

PROJE

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

UYKUSUZ GECE

0

FİNCAN KAHVE