Neler
Yapıyoruz

Web Yazılım, Web Tasarım & Dizayn, Reklam Hizmetleri Dijital Tasarımlar Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın gücü, hitap ettiğiniz kitle ile aynı yerde olabildiğiniz sürece artacaktır. Sosyal medya sayesinde karlılığınızı artırmak için, farklı mecralarda farklı içeriklerle markanızı temsil etmeniz ve mesajınızı iletmek istediğiniz herkesle açık bir iletişime geçmeniz gerekmektedir. Doğru bir sosyal medya içerik yönetimi ile tüm arama motorlarında web siteniz ve markanız için kendinize ayrıcalıklı bir yer açmış olursunuz.

Kurumsal Web Siteleri

İnternet sitesi; bir işletmenin dış dünyaya açılan bilişim aynası olup, günümüzün gelişen teknolojisi ile doğru orantılı olarak hedeflere en hızlı şekilde ve minimum maliyette ulaşan kimliğidir. Hedeflenen tanıtım için doğru tasarımı oluşturmak ve alt yapıyı sağlamak büyük önem arz etmektedir. YusTol, sürekli yenilenen yapısı ile işletmelere en doğru tasarımı sunmayı ilke edinmiştir.

Read More

Mobil Uygulamalar

Tüm platformlara yönelik , güvenli ve en modern alt yapı ile mobil uygulamalar yapıyoruz. IOS, Android, Windows.

Kurumsal Kimlik

Markalaşma ve kurumsallaşma konusunda YusTol Ajans olarak size en hızlı ve doğru  desteği vermeye her zaman hazırız.

Yazılım Geliştirme

Analiz, Tasarım, Kodlama, Test ve Entegrasyon süreçleri ile Waterfall modelinde yazılım geliştirme projeleri gerçekleştiriyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda mevcut yazılımları geliştirme ya da yeni yazılımlar üreterek sistemlere entegre hizmeti veriyoruz.

İş Süreçleri Analizi

Uygulama Entegrasyonu

Geliştirme ve Dağıtım

Mimari Yazılım Tasarımı

Dijital Tasarımlar, Reklam

Görsel sanatların rengini dijital olarak internet ortamında hedef kitle ile buluşturduğu her yerde “Dijital Tasarım” vardır. Dijital Tasarım; firmanızın tanıtımı için en etkili ve maliyeti düşük çözümlerden biridir. Dijital platformlar geleneksel pazarlamaya oranla sahip olduğu güç ile daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Bu yöntemle beraber ulaşmak istediğiniz tüketicilere hızlı ve kolayca ulaşabilir.

Katalog

Broşür

Grafik Tasarım

Animasyon Film

Kurumsal Tanıtım, Video Çekim, Montaj ve Kurgu

Read More
Yeni bir internet sitesi için hazır mısın?

Gelişen teknoloji ve internet alt yapısı ile doğru orantılı olarak günümüzde kullanılmakta olan en modern internet sitesine geçmeye hazırsanız hemen bize ulaşın...Siz hayal edin biz tasarlayalım!

İletişim